حبوبات داریا
خانه / عدس / عدس قرمز / خرید عدس قرمز با قیمت عمده

خرید عدس قرمز با قیمت عمده

برای خرید انواع عدس سبز و قرمز با قیمت عمده باید شرایط خرید مستقیم را داشته باشید تا واسطه ها عاملی برای افزایش قیمت بیش از اندازه در بازار نشود.
قیمت عدس قرمز و یا حتی انواع سبز در بازار حبوبات چقدر برای مصرف کننده می باشد؟ آیا همان مبالغی که از کشاورزان خریداری می گردد در بازار مصرف توزیع شده است؟ یا اختلاف قیمت ها بالا است؟
بررسی های میدانی نشان می دهد که قیمت خرید عدس به صورت عمده از کشاورزان تقریباً نصف آن چیزی است که در بازار مصرف مشاهده می شود. به نظر می رسد از سر زمین تا رسیدن به فروشگاهی که جامعه هدفش مصرف کننده است، دلال های زیادی وجود دارند. اما خب بین ارقام عدس قرمز و سبز هم اختلاف در قیمت خرید وجود دارد.

قیمت عمده عدس در تهران

خب اگر مرجع شما برای دریافت قیمت کلان شهری مانند تهران است، گاهی قیمت های عمده خرید مواد غذایی را در بازار مولوی بسیار مناسب می توان یافت. اما برای حبوبات همه چیز متفاوت است. هر چند در سایت های اینترنتی هم اعلام می کنند که قیمت امروز عمده فروشی در بازار تهران فلان مقدار است، اما گاهی حتی یک روز هم دوام در قیمت نداریم و تغییر خواهد داشت. اما تجارت حبوبات هم دستخوش روش های نوین و تغییر در شرایط خرید و فروش سنتی شده است. در نتیجه سایت های به روز تر که البته مستقیم از سر زمین و یا وارد کننده اعلام قیمت می کنند، را می توان در نرخ های خرید عمده به روز تر دانست. عدس قرمز یا دال عدس ایرانی در محدوده کرمانشاه و لرستان کشت می شود و البته برای کنترل عرضه و تقاضا در بازار بیشتر واردات داریم.

خرید عدس قرمز

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

خرید عدس کرمانشاه

فروش مستقیم عدس قرمز کانادایی ملو

عدس قرمز کانادایی با برند ملو، یک عدس فوق العاده از نظر طعم، زمان پخت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا