حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / قیمت هر کیلو لوبیا در بازار

قیمت هر کیلو لوبیا در بازار

قیمت هر کیلو لوبیا در بازار طابع میزان تورم و نرخ بازار است. قیمت این ماده با ارزش تحت تاثیر عواملی چون واردات و صادرات این محصول نیز قرار می گیرد. برای اگاهی از قیمت ها با مراکز پخش ان در سراسر کشور تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو لوبیا

قیمت هر کیلو لوبیا

قیمت هر کیلو لوبیا در بازار داخلی ایران، به نحوه خرید آن (کلی یا جزئی بودن)، رقم و نوع لوبیای انتخابی، شهر و محل تولید و کشت لوبیا، نرخ بازار، میزان تورم، میزان محصول موجود در بازار، فصل خرید و … بستگی دارد. اگر لوبیا تولید کشور به کشورهای دیگر صادر گردد قیمت ان در بازار های داخلی هم افزایش می یابد. همچنین واردات این محصول از کشورهای دیگر باعث تغییر قیمت ها می گردد. برای اطلاع از اخرین قیمت این محصولات به مراکز پخش ان مراجعه کیند، با این مراکز تماس برقرار کنید و یا از طریق وب سایت های اینرنتی قیمت را استعلام نمایید.

لوبیا در غذا

قیمت هر کیلو لوبیا

با مدل های مختلف لوبیا در ایران غذاهای متنوعی پخته می شود که مگی بسیار خوش مزه و سالم هستند.

لوبیا چیتی در خوراک لوبیا استفاده می شود. این غذای محبوب و دوست داشتنی بسیار خوش طعم و مقوی است. به جز ایران در بسیاری از کشورهای جهان محبوبیت دارد و هم میتواند یک نهار خوش مزه باشد و هم یک صبحانه مقوی.

لوبیا سفید در پخت آبگوشت به کار می رود. آبگوشت یکی از بهترین و خوش مزه ترین و در عین حال مقوی ترین غذای ایرانی است. یک غذای سنتی که در رستوران های سنتی در دیزی سرو می شود و طرفداران بسیاری دارد. این غذا به خاطر دارا بودن حبوبات در کنار گوشت بسیار مقوی است .

لوبیا سبز برای پخت لوبیا پلو، ته چین، استانبولی و انواع کوکو و سالادها مصرف میشود. لوبیا سبز هم یکی دیگر از انواع لوبیاست که هم خوش طعم و دوست داشتنی است و هم پر طرفدار.

از لوبیا چشم بلبلی هم برای پختن لوبیا پلو و انواع خوراک لوبیا استفاده می شود. این لوبیای با مزه و کوچک سرشار از مواد معدنی است . متاسفانه استفاده از ان کم شده است.

لوبیای سویا که از ان سویا یا گشوت گیاهی تولید می گردد یکی از انواع پر خاصیت و پر مصرف این محصول در برنامه غذایی ایرانیان است. از ان برای پخت ماکارانی، انواع پیراشکی و سمبوسه و خورشت ها استفاده می گردد. منابع پروتئین و اهن موجود در ان به حدی است که ان را جایگزین گوشت نامیده اند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

قیمت عمده لوبیا چیتی

لیست قیمت عمده لوبیا چیتی

قیمت عمده لوبیا چیتی در بازار توسط فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. خرید آنلاین لوبیا …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا