حبوبات داریا
خانه / عدس / نرخ فروش عمده بهترین عدس ایران

نرخ فروش عمده بهترین عدس ایران

نرخ فروش عمده بهترین عدس ایران در بازار حبوبات در مقایسه با عدس ساسکن چند است؟ آیا کیفیت های انواع ایرانی با وارداتی هم مشابه است؟
بهترین عدس ایران هنوز هم با وجود دارا بودن رقبایی چون عدس های ساسکن و سارا که کاندایی هستند، خریدار بیشتری دارند. اما چرا عدس ایران را بازار پسند تر می دانند؟ آیا چون در ایران محدود کاشته می شود، ناز میکند و گران تر است و یا این که کیفیتش برتر است؟ شما عدس دیم ایران را که بپزید بسیار خوشمزه و خوش پخت است. شاید در حالت کلی کسی زیاد متوجه طعم برتر عدس ایران نشود، ولی موضوع مهم این جا است که ظاهرا هم شبیه به هم هستند. نرخ فروش عمده عدس ایرانی در مقایسه با ارقام وارداتی بالاتر است. شاید فروش غیر مستقیم و وجود دلال ها دلیل این موضوع باشد.

خرید انواع عدس فله

عدس فله هم مانند سایر حبوبات فله در کیسه است. مثلاً مارک ساسکن را در بازار حبوبات معمولاً در کیسه های سبز رنگ 45 کیلویی می باشد. خرید انواع ایرانی هم در کیسه به صورت فله است. اما شاید اگر تجربه کافی داشته باشید از روی ظاهر هم تشخیص دهید که عدس ایرانی است یا وارداتی. خرید عمده عدس سبز ایران که بیشتر در آذربایجان کاشته می شود در مقایسه با خرید عدس خارجی با نرخ بیشتر است و در عین حال انواع دال عدس هم در بازار حبوبات برای افرادی که این نوع از عدس هم با طبعشان سازگار است عرضه می شود. نرخ فروش عمده دال عدس بیشتر است و در نوع ایرانی بیشتر در لرستان و کردستان کاشته می شود. بهترین عدس ها در مدت زمان مناسب پخته شده و ناپزی در آن ها کم است.

بهترین عدس

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

عدس دیم

خرید عمده عدس دیم تازه

عدس دیم یکی از مرغوب ترین انواع عدس در بازار است. فروش عدس به صورت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا