حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / بازار خرید و فروش لوبیا چیتی

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی در ایران بسیار داغ است و این محصول غنی و مغذی طرفداران بسیاری در کشور ما دارد. قیمت لوبیا چیتی را می توانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های رسمی پخش ان در کشور بدست اورید.

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی

خرید و فروش لوبیا چیتی از سوی نمایندگی های توزیع و پخش این محصول در سرتاسر کشور انجام می گیرد. این مراکز انواع حبوبات و لوبیا چیتی را به صورت کلی و جزئی در اختیار مردم قرار می دهند. قیمت خرید عمده این محصول از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر می باشد. خرده فروشان می توانند برای تامین نیاز خود به این مراکز مراجعه کنند و یا از طریق پایگاه های فروش اینترنتی اقدام به خرید نمایند.

قطب تولید لوبیا چیتی در ایران

ایران به دلیل آب و هوای معتدل و مرطوب و خاک حاصل خیزش محل مناسبی برای کشت و پرورش انواع محصولات کشاورزی می باشد و شغل اکثر مردم شهرستانها و روستاهای این کشور نیز کشاورزی است. یکی از استان های فعال در حوزه کشاورزی استان آذربایجان شرقی است که قطب تولید انواع حبوبات و لوبیا چیتی نیز می باشد. همچنین شهرهایی مثل خمین، دلفان، اهر و بسیاری از شهرهای دیگر کشور ما که در تولید این محصول فعال می باشند. به طور کلی یان محصول در استان های لرستان، مرکزی، فارس، زنجان و آذربایجان به طور گسترده ای کشت و تولید می گردد.

قیمت لوبیا چیتی

بازار خرید و فروش لوبیا چیتی

قیمت نهایی خرید لوبیا چیتی به چند فاکتور مختلف بستگی دارد. اول نمونه و نوع لوبیا چیتی که قصد خرید ان را دارید. هر نوع و نمونه این محصول قیمتی متفاوت دارد. دوم حجم و میزان خرید ان است که روی قیمت نهایی بسیار موثر سات. مسلما خرید عمده از جزئی خیلی ارزان تر خواهد بود. شهر و استان تولید کننده لوبیا چیتی که هر یک رقمی متفاوت با کیفیتی مختلف را تولید می کنند هم روی قیمت تاثیر گذار هستند. اینکه خود لوبیای انتخابی چه سایز و اندازه و رنگ و ظاهری داشته باشد هم عاملی مهم است.

خواص لوبیا چیتی

لوبیا چیتی یک ماده مغذی و بسیار مفید برای بدن انسان است. از نظر برخی متخصصان لوبیا چیتی از نظر خواص تقریبا با گوشت قرمز برابری میکند. این ماده سرشار از اهن و پروتئین است و فیبر فراوانی دارد که به شما احساس سیری و قدرت بیشتر می دهد. در عین حال چاق کننده نیست چون چربی کمی دارد.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

قیمت عمده لوبیا چیتی

لیست قیمت عمده لوبیا چیتی

قیمت عمده لوبیا چیتی در بازار توسط فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. خرید آنلاین لوبیا …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا