حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / قیمت به روز لوبیا چیتی ایران

قیمت به روز لوبیا چیتی ایران

قیمت به روز لوبیا چیتی در ایران از طریق سایت بازار حبوبات ایرانی برای تمامی مشتریان قابل دسترسی و استعلام گیری است. لوبیا چیتی یکی از پرفروش ترین انواع حبوبات در بازارهای ایرانی و همچنین در بازارهای خارجی می باشد.

لوبیا چیتی در نمونه های متفاوتی به مشتریان ارائه داده می شود که هر یک از این نمونه ها می توانند دارای کیفیت های مختلف باشند.

قیمت به روز انواع لوبیا چیتی ایرانی

قیمت به روز لوبیا چیتی ایران

قیمت خرید و فروش لوبیا چیتی ایرانی برحسب اینکه دارای چه میزان تمیزی باشد یا در واقع دارای چه کیفیتی باشد در بازار متغیر است.

در بعضی موارد قیمت لوبیا چیتی بر اساس اینکه چه زمانی برداشت می شود نیز در این بازارها متغیر است.

مشتریان قبل از خرید لوبیا چیتی باید بدانند که این محصول در چه شرایطی برداشت شده است.

در واقع می‌توان گفت لوبیا چیتی را باید در دسته بندی های مختلف بشناساند در ادامه برخی از مهم ترین انواع لوبیا چیتی موجود در بازار را نامن آوری خواهیم کرد:

لوبیا چیتی خرمنی: لوبیا خرمنی محصول برداشت شده از سر زمین های کشاورزی است. این لوبیا همراه با ضایعات بسیار زیاد و با قیمت پایین تر در بازار موجود است.
لوبیا چیتی بوجاری: برای تهیه لوبیا چیتی بوجاری لوبیا خرمنی وارد کارخانه‌های مختلف می‌شود و در این کارخانه‌ها به کمک دستگاه‌های بوجاری این نوع حبوبات تمیز می شوند و آشغال از داخل آن ها حذف می شود. قیمت لوبیا چیتی بوجاری شده به دلیل تمیز تر بودن از نوع خرمنی بیشتر است.
لوبیا چیتی دستچین: این لوبیا توسط دستگاه های مختلف، بعد از سوپیتن شدن از نظر سایز دسته بندی می‌شود. نرخ لوبیا چیتی دستی به دلیل کیفیت و ظاهر بسیار عالی که دارد از سایر لوبیاها در بازار بیشتر است.

انواع نمونه های لوبیا چیتی خارجی در بازار ایران

قیمت به روز لوبیا چیتی ایران

لوبیا چیتی با وجود اینکه در ایران در مناطق مختلفی مورد کشت قرار می‌گیرد اما در بازارها به صورت وارداتی نیز تامین می شود.

لوبیا چیتی وارداتی شامل موارد زیر می شود:

لوبیا چیتی چین
لوبیا چیتی آفریقا
لوبیا چیتی آرژانتین
لوبیا چیتی ازبک

قیمت به روز لوبیا چیتی

مشتریانی که قصد خرید انواع لوبیا چیتی ایرانی و خارجی را دارند نیازمند این هستند که لیست قیمت بروز این محصول را در دسترس داشته باشند.

امروزه سایت های خرید و فروش اینترنتی این شرایط را برای مشتریان ایجاد کردند که بتوانند در هر لحظه از شبانه روز که نیاز مبرم به داشتن لیست قیمت این محصولات دارند از طریق همین مراکز اقدام کرده و لیست قیمت مشخص شده را تحویل بگیرند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

لوبیا چیتی قیمت عمده

خرید لوبیا چیتی قیمت عمده

لوبیا چیتی قیمت عمده با حجم بیشتری در بازار به فروش می رسد. تولید انوع …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا