حبوبات داریا
خانه / عدس / واردات عدس و فروش عمده آن

واردات عدس و فروش عمده آن

با توجه به واردات وسیع عدس و سایر حبوبات به کشور می توان فروش عمده ای از این محصولات را در بازار داخلی داشت و نیاز بازار را فراهم نمود. کشور های تأمین کننده متعددی با ما همکاری می کنند.
زمانی که امکان تأمین محصولی با حجم بالا و بدون دغدغه در کمی تولید وجود داشته باشد، فروش عمده و جزئی آن هم بدون دردسر و به راحتی در کل کشور میسر است. برای حبوبات مختلف که جزو مواد غذایی پر مصرف برای ایرانیان از قدیم تا کنون بوده هم باید دقت کرد که حبوبات راحت تر در اختیار مردم قرار گیرد و با فروش عمده مناسب مانع از گرانی قیمت آن ها در بازار شد. البته حبوبات به دلیل گرانی گوشت هم مدتی است که بیشتر مصرف می شوند، زیرا باید، مردم پروتئین مورد نیاز بدنشان را تأمین کنند و بتوانند سیستم دفاعی شان را بهبود دهند. اما در مورد عدس هم از نوع عدس سبز و نیز دال عدس چون کشت عدس در ایران کاملاً محدود است، ما واردات بیشتری داریم. واردات عدس از کانادا و نیز حتی کشور هایی مانند چین به دلیل نرخ های مناسب به همراه کیفیت می تواند نیاز قیمت مناسب بازار داخلی حبوبات را هم بر آورده کند.

خرید اینترنتی عمده عدس

خب واردات عدس و نیز خرید و فروش عمده آن می تواند به روش مدرن هم انجام پذیرد. روش اینترنتی به دلیل سرعت در تأمین و پاسخگویی به مشتری می تواند، بیش از آن چه تصور می شود، مورد استفاده قرار گیرد. در روش اینترنتی که هنوز هم در بین روش های فروش کم هزینه ترین روش ها است، قیمت خرید را به سرعت و به روز حتی در مورد عدس وارداتی و یا عدس ایرانی می توان استعلام گرفت. و وارد کننده ها هم راحت تر جنس خود را برای عمده فروش ها معرفی می کنند.

واردات عدس

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرود حیدری
شماره موبایل: 09127496597
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

بازار بزرگ فروش عدس

بازار بزرگ فروش عدس تهران

بازار بزرگ فروش عدس تهران امروزه توسط شرکت های بازرگانی اینترنتی گسترده شده است. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا