حبوبات داریا
خانه / عدس / عدس ساسکن / واردات عدس کانادایی ساسکن مرغوب

واردات عدس کانادایی ساسکن مرغوب

یکی از مارک های معروف کانادایی در حوزه عدس، را می توان ساسکن نامید که واردات آن را افراد زیادی با نرخ رقابتی و کیفیت مرغوب انجام می دهند.
شاید مواد غذایی یکی از حوزه های خاص و استراتژیک باشد، برای همین کشور ها سعی می کنند تا در این مورد جامعه خود را تأمین نموده و خود را کمتر وابسته به کشور های دیگر کنند. اما خوب برخی از محصولات واقعاً در همه کشور ها امکان تولید بالا ندارند، در عین حال که نمی توان آن ها را از سفره خانواده ها به طور کامل حذف نمود. زیرا برای حذف کردن ما نیاز به جایگزین مناسب داریم. اما نکته حائز اهمیت این جا است که خود عدس جایگزین گوشت قرمزی است که اکثر اقشار کم درآمد نمی توانند آن ها را بخرند و در نتیجه گوشت فقرا را استفاده می کنند. در نتیجه عدس اگرچه در داخل، منطقه ای کاشته می شود، اما برای واردات آن از کشور هایی مانند کانادا زیاد دردسر نداریم. عدس های کانادایی دو برند معروف دارند که ساسکن با کیفیت مرغوب تر بیشتر بازار پسندی دارد.

قیمت هر کیلو عدس وارداتی

خب وقتی محصولی در بازار مصرف توزیع می شود و لقبی هم دارند که نشان از امکان خرید آن برای طیف گسترده ای از افراد است، باید به این موضوع توجه کرد که قیمت ارزان تری هم دارد. قیمت هر کیلو عدس در بازار حبوبات بسته به برخی فاکتور ها است که وارداتی بودن یکی از آن موارد است. اتفاقاً عدس های وارداتی ارزان تر هم هستند. البته مزیت دیگری هم دارند، زیاد نوسان قیمت در هر کیلو از این حبوبات شاهد نیستیم، چون شاید بازار خرید و فروش آن ها کمتر دست دلال ها است.

لیست قیمت حبوبات

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506


مطلب پیشنهادی

خرید عدس ساسکن

خرید عدس ساسکن کانادایی از وارد کننده

خرید عدس ساسکن کانادایی از وارد کننده از طریق این سایت امکان پذیر گشته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا